Cmentarz Łyczakowski pochowane osoby

Cmentarz Łyczakowski grób Józef Barański pole numer 5.

Cmentarz Łyczakowski indeks osób pochowanych na literę J

Wybierz literę >> A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L-Ł  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z-Ż <<

Nazwisko, ImięRok urodzeniaRok zgonu
Jabłonowska (Głogowska) Ursula1803
Jabłońska (Michałowiczowa) Emilia18691898
Jablonska Maria18781955
Jabłonski Bartłom17641842
Jabłoński Jan18391898
Jabłoński Tadeusz1918
Jach Franciszek18991937
Jachimowa (Sławińska) Marya18471910
Jachimowicz Niepomucena18781916
Jachowicz (z Theodorowiczów) Paulina18361897
Jachowicz (z Wolfowic) Marceli18281874
Jachowicz z Wolfowic Christian18361897
Jachowicz z Wolfowic Jozef17951851
Jackowski Witold18901918
Jacykowa (z Schumanów) Wilhelmina18651896
Jacymirska Franciszka
Jacyna (Onyszkiewicz) Włodzimierza18401855
Jadowski Józef18371898
Jadwisia18751878
Jaegermann Franciszek Ksawery18121884
Jaegermannów Grobowiec
Jägermann Józef18751918
Jagnińska Eleonora18211893
Jagnińska Teofila18171888
Jaguczański Antoni1919
Jahl Eugeniusz 18411919
Jahner Alfred Ryszard18601934
Jahner Faustyn18341882
Jahner Henryk18871942
Jahnerów Grobowiec
Jahnerowa Janina1941
Jahnerowa Konstancya1904
Jahnów Rodziny Grobowiec
Jakiełek Władysław1919
Jakóbczyński Wiktor18721927
Jakóbowska Kazimira19381940
Jakóbowski Jan19111947
Jakóbowski Władysław19081944
Jaksmanicka Rozalja18601916
Jaksmanicki Henryk
Jakubek Bronisława18551929
Jakubek Karol18421889
Jakubiak Antoni1919
Jakubowicz (Horny) Marya18401911
Jakubowicz (Negrusz) Marja18641927
Jakubowicz Petronela
Jakubowicz Walerjan Piotr18821931
Jakubowiczona (Antoniewicz) Anna 18691920
Jakubowsk (Kułczycka, Tapkowska) Antonina
Jakubowska (Negruszowa) Bronisława18501928
Jakubowska Jadwiga18741938
Jakubowska Janina18301910
Jakubowski Jan S.
Jakubowski Kazimierz18681926
Jakubowski Zdzisław19001920
Jakuszeska Klementyna1960
Jambroży Jan1920
Jamińska (Zarembówa) Eugenia 18451922
Jamiński Julian18381918
Jamka Karol Kazimierz1920
Jamrógiewiczowa (z Heriadinów) Romana 18511895
Jamrozik Kazimierz18211901
Jamrozik Mieczysław18721918
Jamrozików Rodziny Grobowiec
Jamrozikowa Albina18461907
Jamrozikówna Bolesława1899
Janas Franciszek18701942
Janaszkiewicz Józef18651893
Janczewska Jadwiga19101987
Janczyk Stefan
Janicka (Kocowska) Józefa18221903
Janicka Helena18781936
Janicki Franciszek1919
Janiszewska (Madeyska) Józefa18541919
Janiszewska Kazimiera18501885
Janiszewski Józef
Janiszewski Stanisław18471914
Janiszowska (Maramorosz) Michalina18541894
Janiszowska Bronisława1875
Janiszowska Honorata18401881
Janiszowska Katarzyna18251915
Janiszowska Marja18581930
Janiszowski Adolf Jan1853
Janiszowskich Grobowiec
Jankowska (z Ibiańskich) Leonja18441879
Jankowska (Zielonka) Tekla18181895
Jankowska Adela18651927
Jankowska Aniela18781915
Jankowska Józefa18671944
Jankowska Juneczka 1898
Jankowska Marya18531893
Jankowski Adolf18911930
Jankowski Aleksander Edward 18591915
Jankowski Bernard18991919
Jankowski Stefan1919
Janoch Zofia1876
Janocha (z Olexińskich) Marya1841
Janotowa (z Erdtów) Kamilla18671938
Janowczykowa (z Czernichowskich) Franciszka18141884
Janowicz (Straszyńska) Katarzyna18241898
Janowicz Antoś19111911
Janowska (Zapolska) Maria Gabriela18591921
Janowska Elżbieta Aleksandra18481913
Janowska Julia18221898
Janowska Klementyna1881
Janowski Józef Kajetan18321914
Janowski Sylwester18191894
Janowskich Grobowiec
Jansa Władysław19181944
Janusz Stefan1918
Januszewska Krystyna18171903
Januszewski Jerzy (ps. Stefan)19201944
Januszowska Marya18371925
Jarecki Ludwik18461906
Jarema Michał1920
Jaremkiewicz Anna
Jaremkiewicz Antonina1893
Jaremkiewicz Jan1856
Jaremkiewicz Józef
Jarmund (z Gurskich) Marya18271907
Jarmund Aniela17891878
Jarmund Emilia18611910
Jarmund Franciszka17971879
Jarmund Kazimierz18541923
Jarmund Marja18501923
Jarmund Stanisław18241894
Jarmundów Rodziny Grobowiec
Jarocka (Leniartek) Ida
Jarolim Franciszek18301893
Jarolima Rozalia183.191.
Jarosz Eugeniusz1918-1919
Jaruntowska (z Leali) Marja18381903
Jaruntowski Franciszek18641908
Jaś18871888
Jasienickich Teofila i Emilii Grobowiec
Jasieńska Klara1829
Jasieńskich Rawicz Grobowiec
Jasińska (Wikarska) Julia18611919
Jasińska (z Łepkich) Anna18301905
Jasińska Albertyna1895
Jasińska Ludwika18781938
Jasiński18081887
Jasiński Adam19001918
Jasiński Kazimierz18871924
Jasiński Stefan
Jaśkiewiczów Grobowiec
Jaskłowski Radwan Karol18371897
Jasniska Franciszka
Jastrzębców Rodziny Grobowiec
Jastrzębiec-Śniadowski Marceli18781927
Jastrzębowska (z Gołębskich) Aniela1880
Jastrzębska Maria
Jastrzębski Florety1885
Jastrzębski Kazimierz Stanisław18661893
Jastrzebski Zenon18421924
Jaszcz Tadeusz1918
Jaszczurowskich Grobowiec
Jaszowska18131842
Jaszowski Lubicz Stanisław18421889
Jatocha Ignacy
Jaubert Francois1919
Jaworska (Chaberska) Olga18571915
Jaworska Marya18341904
Jaworska Marya
Jaworska Sabina1923
Jaworski
Jaworski Antoni19021919
Jaworski Evstachy Filip18631913
Jaworski Franciszek18891919
Jaworski Jakób18471936
Jaworski Jan18951918
Jaworski Michał1919
Jaworski Michał18881919
Jaworski Mieczysław18871919
Jaworski Sas Marjan18551916
Jaworski Władysław Wiktor18541910
Jaworski Zygmunt18911928
Jaxa Ludwik18411925
Jaxa Wacław1889
Jaykowa (z Wicherków) Zofia18701929
Jazienicki Karol18961939
Jażwiecki Marian18951920
Jdzikowski Michał1934
Jeannin Marc A.1920
Jędrzejewska Katarzyna18661950
Jędrzejowicz Jozef18431909
Jedrzejowicz Franciszek 18481899
Jedrzejowicz Ludwik1848
Jędrzejowicz Zdzisław18761908
Jedrzejowiczów (Obertyńska) Marcelina18521898
Jędrzejowiczów Rodziny Grobowiec
Jędrzejowiczówna (z Obertyńskich) Anna18471929
Jejdziec Maryan18771880
Jejdziec Wiktoria18661879
Jeleńska Helena18681934
Jeliczko Wawrzyniec1920
Jełowiccy
Jełowickich Rodziny Grobowiec
Jendel de Sausenhofen Wilhelmina1874
Jerka Fryderyk
Jesierska (Bednarska) Aniela18121895
Jeszkiewicz Michał
Jezerzanska Teofilja18951964
Jezierska Eugenia Aleksandra18651881
Jezierski Adam1919
Jeżowska (z Wartanowiczów) Stefanja18841930
Jeżowski Seweryn18761941
Jeżowski Włodzimierz18821933
Jeżowskich Rodzina
Joanowicz (Puzdrowska) Marja18501883
Johann Marian Józef19021935
Jonakowa Marja1942
Jonakowska Marja1928
Joras Erwin1908
Joras Juliusz 1939
Jorasów Rodziny Grobowiec
Jorasowa Marja18701930
Jorasówna Marya19001918
Jordan (Krajewska) Albina18101869
Jordan-Rozwadowski Tadeusz18661928
Jorkasch (Bernaczkowa) Franciszka18481908
Jorkasch Karol18941913
Jorkasch Ludwik18611919
Jorkasch Marya18701903
Jorkascha Ludwika Rodziny Grobowiec
Jorkasch-Koch Karol18541904
Josyfuwna Markus Jadwiga 18991973
Joullien Charles1919
Józia
Jozienka Muntusia18941895
Jóżwiak Stanisław
Jrosz Franciszek 18681927
Juchniewicz Stanisława1926
Juhre Aleksander18741939
Juhrowa (ze Zwisłockich) Zofia18871924
Jurakowski Leopold1919
Jurdyga Michał19021919
Jurjewicz (Rodocanachi, Barczewska) Wieńczysława1900
Jurjewicz Feliks1900
Jurkiewicz Józefa18351895
Jurkiewiczowa (Zegiestowska) Wanda18791943
Jurystowskiego Edmunda Rodziny Grobowiec
Justian Jan18111867
Justian Jan18521892
Justian Julja18211885
Justian Kazimierz 1936
Justian Stanisław18461874
Juszczyński Emil18361906
Juszyński Stanisław18941936
Juszyński Tadeusz18941934
Juźweńko Paweł 18921919

* Przesyłając pytanie proszę zaznaczyć każdą osobę w tej samej formie jak jest to zaznaczone na stronie (nazwisko, imię, rok urodzenia/ zgonu).


Zobacz również: