Opieka nad grobami we Lwowie

Uporządkowanie grobów na Cmentarzu Łyczakowski i Cmentarzu Janowskim we Lwowie

Wykonujemy usługi z zakresu poszukiwań grobów, a także uporządkowania miejsca pochówku na Cmentarzu Łyczakowskim i Cmentarzu Janowskim we Lwowie. Usługi obejmują zarówno całoroczną opiekę nad grobami, jak również odnalezienia miejsca pochówku Państwa Bliskich (jeżeli nie znana jest konkretna lokalizacja). Zlecenia w zakresie uporządkowania grobów w bieżącym roku proszę składać w terminie do 10 września (uporządkowanie przed 1 listopada).

Zakres usług:

  • jednorazowe uporządkowanie grobu i zapalenie dwóch zniczy. Sprzątamy wokół miejsca pochówku. Wysyłamy do Państwa zdjęcia przed oraz po wykonaniu prac. Cena 125 zł.

  • roczna opieka nad grobem: uporządkowanie miejsca pochówku 2 razy w ciągu roku. Sprzątamy wokół miejsca pochówku i stosujemy Roundup aby usunąć roślinność. Zapalenie dwóch zniczy po każdym uporządkowaniu. Odwiedzenie grobu 1 listopada i zapalenie znicza. Wysyłamy do Państwa zdjęcia przed oraz po wykonaniu prac. Cena 220 zł.

  • odnalezienie miejsca pochówku (cena do uzgodnienia).

Bliższych informacji o zasadach składania zamówień i o płatnościach mogą Państwo przeczytać w rozdziale zamówień.

Sprawdź osoby pochowane na Cmentarzu Łyczakowskim we Lwowie. Spis osób pochowanych na cmentarzu został opracowany na podstawie indeksacji grobów. Bezpłatnie przesyłamy zdjęcia oraz położenie grobów na cmentarzu.