Opieka nad grobami we Lwowie

Uporządkowanie grobów na Cmentarzu Łyczakowski i Cmentarzu Janowskim we Lwowie

Wykonujemy usługi z zakresu uporządkowania grobów na Cmentarzu Łyczakowskim i Cmentarzu Janowskim we Lwowie. Usługi obejmują całoroczną opiekę nad grobami. Zlecenia w zakresie uporządkowania grobów w bieżącym roku proszę składać w terminie do 10 września (uporządkowanie przed 1 listopada).

Zakres usług:

  • jednorazowe uporządkowanie grobu i zapalenie dwóch zniczy. Sprzątamy wokół miejsca pochówku. Wysyłamy do Państwa zdjęcia przed oraz po wykonaniu prac. Cena 125 zł.

  • roczna opieka nad grobem: uporządkowanie miejsca pochówku 2 razy w ciągu roku. Sprzątamy wokół miejsca pochówku i stosujemy Roundup aby usunąć roślinność. Zapalenie dwóch zniczy po każdym uporządkowaniu. Odwiedzenie grobu 1 listopada i zapalenie znicza. Wysyłamy do Państwa zdjęcia przed oraz po wykonaniu prac. Cena 220 zł.

Bliższych informacji o zasadach składania zamówień i o płatnościach mogą Państwo przeczytać w rozdziale zamówień.

Sprawdź osoby pochowane na Cmentarzu Łyczakowskim we Lwowie. Spis osób pochowanych na cmentarzu został opracowany na podstawie indeksacji grobów. Bezpłatnie przesyłamy zdjęcia oraz położenie grobów na cmentarzu (numer kwatery).