Lista powstańców styczniowych 1863-1864 r.

Lista powstańców styczniowych 1863 r., oświadczenia powstańców styczniowych

Poniżej sukcesywnie będziemy publikować wykaz nazwisk powstańców styczniowych na podstawie dokumentów archiwalnych.

Na życzenie bezpłatnie wykonamy zdjęcia z dokumentów źródłowych.

Nazwisko Imię Data urodzenia Data śmierci
Abłamowicz      
Abramowicz      
Abramowicz Kazimierz    
Abramowicz Jastyn    
Abramowicz Andrzej    
Abuza      
Adamczewski      
Adamowicz Jan    
Adamowicz Ignacy    
Adamowicz Julian    
Adamski Michał    
Aksamowski Ludwik    
Aksanułowski(?)      
Albertyński Albertus    
Albicht Henryk    
Albinowski      
Aleksandrowicz A.    
Aleksandrowicz Franciszek    
Aleksandrowicz Władysław    
Alger Wilhelm    
Alkiewicz Jan    
Alkiewicz Mikołaj 1830 27.09.1887
Almiński Felix    
Alszer Józef    
Ambrozewicz Jan    
Ambrożewicz      
Ambrożewicz      
Ambrożewicz      
Ami (patcz Chabrioli) Jozef    
Ammer Antoni    
Amos Walenty    
Anamowicz Felix    
Anc Bolesław    
Anc Antoni    
Ancypa      
Anczyc Stanisław    
Anderlini Edward    
Anderson Mikołaj    
Andrejew      
Androszek Józef    
Andruszkiewicz Alexander    
Andruszkiewicz(?)      
Andrzejewicz Justyn    
Andrzejewski Franciszek    
Andrzejewski Gustaw    
Andrzejkiewicz Alexander    
Andrzejkowicz Alexander    
Andrzejowski      
Andzejewski Franciszek    
Angerer      
Angurtowski Marceli   07.08.1863
Aniol(?)     11.1863
Antoniewicz Bolesław    
Antoniewicz Józef    
Antoniewicz Norbert Michał    
Antoniewicz     20.04.1863
Antoniewicz      
Antoniewski Władysław 1825  
Antoniewski Konstanty   27.02.1887
Antonowicz Jan    
Antoszewski     23.06.1863
Anus Franciszek Wincenty    
Apanowicz Franciszek    
Arendt Stanisław   20.02.1868
Armowski Antoni   02.1863
Arnhold Jan 1841  
Artmiński Oswald    
Asnyk Adam    
Aszman      
Ataman (psewd.)     18.03.1863
Atmański Wincenty   11.02.1863
Awejda Oskar    
Awejde Artur    
Awejde Oskar 1838  
Azawidzki Bartłomiej    
Babecki     18.06.1863
Babicki     01.11.1863
Babiński     25.01.1863
Babski     25.03.1863
Babski Bronisław   24.03.1863
Babski Franciszek    
Bachliński Józef   04.09.1863
Bachmiński(?) Stanisław   14.04.1863
Bachowiecki      
Bachowski      
Bądzkiewicz Alexander   1864
Bądzkiewicz Ludwik   1863
Baecher Gotlib   17.07.1865
Bagniewski      
Bajkowski Franciszek   05.05.1863
Bakałowicz Władysław 1831 23.01.1904
Bąkiewicz Kazimierz   20.06.1863
Bąkowski Andrzej   18.03.1887
Bakszański Julian   04.04.1863
Bakunin Michał 1814 01.07.1876
Balewicz vel Bakiewicz      
Baliński Felix   10.02.1863
Balicki Tytus   07.05.1863
Baliński Józef   08.05.1863
Ballardi/Balareli(?) Teodor   1864
Balsam     1863
Banach Stanisław   31.12.1863
Banaszkiewicz     18.01.1864
Banaszkiewicz     18.01.1864
Bandrowski Franciszek    
Banernfeind Feliks    
Barączno Ludwika    
Baramciewicz      
Baramnowicz     1863
Barancewicz     04.06.1861
Baraniecki     13.06.1863
Baranowska Katarzyna    
Baranowski      
Baranowski     1864
Baranowski     15.06.1863
Baranowski     25.08.1863
Baranowski Józef    
Baranowski     11.11.1863
Baranowski Ignacy   08.05.1863
Baranowski      
Baranowski Adolf   05.05.1863
Baranowski     11.02.1863
Baranowski Mateusz    
Baranowski Stefan   25.02.1893
Baranowski Wiktor    11.02.1863
Barański      
Barański     23.02.1863
Barcinski Kazimierz   10.02.1863
Bargielski Damazy    
Barkowski Julian    
Baroniecki     1863
Barowski Bazyli    
Barszczewski     04.02.1863
Barszeczewski     03.1863
Bartniewski      
Bartników Piotr   16.04.1864
Bartold Józef   03.09.1863
Bartoszewicz Adam Dominik   11.02.1886
Baryłowicz Zygmunt   1863
Barzyński ksiądz Wincenty 1838 02.05.1899
Basiński Henryk 1842 24.11.1866
Baszelli     23.07.1863
Batałowski Franciszek   1886
Batory     21.02.1864
Baum(?) Antoni   10.06.1865
Becchi(?) Stanisław   14.12.1863
Bednarski Józef   01.04.1863
Bednarski Leopold    
Bejer Karol    
Bek     10.04.1863
Bełeszyński     10.1863
Belina patrz Młochowski      
Benedeck      
Benklewski Wincenty   1863
Benkowska (z Wyleżyńskich) Marja    
Benkowski-Pindelski Teofil Jakób 1842 1933
Bennes Mikołaj   23.02.1864
Benoe Atanazy 1827 1894
Bentkowski Władysław 1817 1887
Benvenuto – Mańkowski (Mańko)     22.03.1863
Berentz Jozef   08.05.183
Bereza     05.1863
Berezowski      
Bergeł Mojżesz   01.03.1885
Berkman Józef    
Berko      
Bernasiewicz Franciszek Józef    
Bernasiewicz Józef Franciszek 1826 22.05.1892
Bernauzki Alexander    
Bernstein Bachmat   23.07.1864
Beszkiszkin     17.04.1863
Bettel      
Bezdieła(?)     1864
Bezler Edward   14.04.1863
Białecki     24.12.1863
Białkowski Władysław    
Białkowski Stanisław   24.06.1865
Białobłocki Stanisław   24.11.1863
Białobrzeski ks.      
Białobrzeski Juliusz   19.02.1863
Białobrzeski Karol   09.1863
Białocerkiewski N.N.P.    
Białogórski     1864
Białokos     1863
Białoskorski     21.10.1863
Białozor Wincenty   18.06.1863
Biały (patrz Kartowicz Jan) Janek    
Biały Jan    
Biechoński Wojciech    
Biechoński Wojciech 1839  
Biechoński Wojciech 04.02.1839  
Biedroński Władysław    
Biedrzycki Leopold   1864
Biegański Julian   06.09.1863
Bielańska Marcella    
Bielańska Aniela    
Bielawski Henryk   17.02.1864
Bielecki     20.02.1863
Bielecki Stanisław Janina   1900
Bielewicz/Bielewski Ignacy   07.03.1869
Bielicki     20.02.1863
Bielikowicz Władysław   26.08.1865
Bieliński     05.06.1864
Bieliński Stanisław Apollo    
Bieliński Tadeusz   20.10.1864
Bielski     31.12.1863
Bielski Tadeusz    
Bieniecki Stanisław   19.05.1863
Bieniecki Antoni    
Bieńkowski Jan   09.09.1863
Bieńkowski Artur    
Bieńkowski Arkadiusz Marceli 04.01.1842  
Bieriadowski Józef   10.05.1863
Bierki Paweł 1809 1863
Biernacki Józef   15.12.1864
Biernacki Wincenty   15.12.1864
Biernacki Władysław    
Biernacki Michał 19.11.1819 11.04.1876
Bierzyński     10.04.1863
Birkle Józef 26.09.1845  
Birtus Jan   08.12.1863
Biske Gustaw    
Biskupski     1863
Bitis Adam    
Blachowski Konstanty   04.12.1863
Bland     22.10.1863
de Blankenheim Loung    
Błaszczak Leńko 1834  
Blaszka Ignacy   02.1865
Błażejewicz     07.08.1863
Błazejewski      
Błędowski     22.10.1863
Błeszyński Ignacy    
Błeszyński(?)   1831 04.03.1864
Błeszyński (patrz Bozicza)      
Błochni/Błoszkin(?) Teodor   01.04.1864
Błociszewski Stanisław    
Błociszewski Stanisław   01.1888
Błociszewski Sylwester 22.07.1840 22.02.1875
Błoński      
Boberska (z Wasilewskich) Felicya    
Bobouzki Franciszek    
Bóbr Alexander   21.03.1863
Bobrowski Stefan    
Bobrowski      
Bobrowski     10.05.1863
Bocheński Witold   01.04.1863
Bocian     05.03.1863
Bodyński      
Bogdan Paweł 20.08.1826  
Bogdan      
Bogdan Paweł 1826  
Bogdanowicz Jan    
Bogdański Antoni   23.10.1863
Bogucki     06.11.1863
Bogucki Stefan 1846  
Bogurski     25.05.1863
Bogusłaski      
Bogusławski Włodzimierz   19.02.1863
Bogusławski     1863
Bogusławski Julian   1863
Bogusławski Wacław   19.02.1863
Bogusławski      
Bogusz Andrzej   12.07.1863
Bogusz Józef    
Bohdanowicz Kazimierz   11.03.1863
Bohdanowicz Stefan   27.03.1891
Bohdanowicz (Nieczuja) Paulin    
Bóhm  J.    22.04.1863
Bohusz      
Bojacki     08.05.1863
Bojewski Wenanty(?)    
Bolba     06.09.1863
Bolewski Ksawery 11.11.1811 02.11.1863
Bołoboński Edward   04.08.1863
Bomański     28.05.1863
Bończa (Błaszczyński) Bogdan (Kazimierz)    
Bończa patrz Czarnecki Alexander    
Bondareńko      
Bondarew Sawelij   23.05.1864
Boniecki Bolesław    
Bonkiewicz     20.06.1863
Bonoldi Achiles    
Borakowski     11.02.1863
Borejsza Paweł   23.02.1863
Borelowski Marem    
Borgielski     03.09.1863
Borgio  Ernest    
Borki     19.02.1863
Borkowski     01.04.1864
Borkowski Józef   11.11.1863
Borkowski     1863
Borkowski Józef   04.11.1863
Borkowski Józef   02.02.1863
Borkowski Wojciech   22.06.1863
Borkowski Tomasz    
Borkowski Adam 1812  
Borkowski Mieczysław 15.07.1815 1880
Borowski     05.1863
Borowski     11.06.1863
Borowski     29.12.1863
Borowski     11.06.1863
Borowski Władysław   25.07.1866
Bortkiewicz     1865
Bortkowski Franciszek   28.06.1862
Boruch     24.02.1863
Boruczko     12.1863
Boruta (Wierbicki)  Hieronim    
Borzym Adolf    
Borzysławski Alfons   24.04.1863
Bosak (Hauke) Józef  1834  
Bougard      
Bracka Barbara   16.02.1909
Braczko/Broczko     27.04.1864
Brandt  Władysław 1835  
Brandysiewicz Felix   1863
Branicki Ksawery    
Bratkowski Leon    
Braun     21.05.1863
Braun Józef    
Brazajtes Jan   06.11.1864
Brazulis Kazimierz   15.09.1863
Brelski Krystyan   14.03.1864
Breńkowski Stanisław   15.10.1863
Brochocki Lucyan   15.08.1863
Brockhausen Zygmunt   20.06.1863
Brodowski Stanisław   12.02.1864
Brodowski Stanisław   1866
Brodowski     26.04.1863
Brodzki Władysław   1863
Broeckere Maxymilian   08.03.1863
Broniec Bronisław   1892
Broniewski Wincenty   16.12.1864
Bronikowski Ludwik   26.04.1863
Bronikowski Stanisław   16.02.1865
Bronikowski Ludwik    
Bronisz Stanisław   22.04.1863
Broński     20.04.1863
Bruszka Jan   1863
Brykczyński Stanisław   1913
Brykczyński Stefan 1849 28.05.1934
Brykczyński Antoni   27.03.1905
Brykczyński Stefan 1849  
Bryniarski Franciszek   25.11.1885
Bryszke (Bryszki) Piotr    
Brzeski dr Mieczysław   01.04.1899
Brzezański     05.02.1863
Brzeziński Bronisław    
Brzeziński Romuald    
Brzeziński Józef    
Brzosko Ignacy   05.02.1863
Brzostek Karol   08.03.1863
Brzostorski Michał 1847 26.10.1902
Brzostowski Stanisław   14.07.1865
Brzoza I.   14.07.1863
Brzoska ks. Stanisław 1832 23.05.1864
Brzozawski (Mokronski) Alexander (Edward)    
Brzozowski     1863
Brzozowski Stefan   1863
Brzozowski Tadeusz   06.05.1863
Brzozowski Karol    
Brzozowski Franciszek    
Brzozowski Mieczysław   03.08.1863
Brzozowski Leonard   20.05.1865
Brzozowski      
Brzozowski     01.1864
Brzozowski Baltazar   1883
Brzozowski Karol 1821 1883
Brzozowski Mieczysław Korab 29.12.1943 28.11.1900
Brzyski (Brzyszke)      
Brzyski (Brzyszke) Piotr   18.08.1863
Bubowski Franciszek   10.05.1863
Bubowski (Bubuwski)      
Buchowiecki      
Buchowiecki     25.02.1863
Buchowski     23.01.1863
Buczyńska      
Buczyński Alexander   10.05.1863
Buczyński Jan   1863
Buda Wincenty    
Budek Zofia    
Budkiewicz Jan   14.04.1863
Budkiewicz Józef    
Budrewicz     03.1864
Budrys Antoni    
Budziłowicz Ignacy   09.09.1863
Budziszewski Stanisław   09.1865
Budziszewski Karol    
Budziszewski Antoni   23.03.1863
Budziszewski Stanisław   19.02.1865
Budziszewski Franciszek   28.03.1866
Bugielski Polikarp   14.05.1864
Bugreń Benedykt   05.1864
Bujny     10.08.1863
Bukowczyk(?) Paweł   12.1863
Bukowiecki Stanisław    
Bukowski Władysław   10.04.1863
Bukowski     21.05.1863
Bukowski Henryk 1838 11.03.1900
Bulat ks.      
Bułatow (Bałakow)      
Bulewicz      
Bulewski Tytus   15.10.1863
Bulikowski dr Stanisław 1841  
Bułkaryn     1863
Bulkowski Adam   27.11.1863
Bulsiewicz Bernard   21.03.1863
Bunszus Wincenty   30.03.1863
Buraczkowski Marian(?) Bartłomiej   27.01.1864
Burda (Burka)     21.05.1863
Burok Antoni   05.04.1863
Burtowski Tomasz    
Burzyński Władysław   07.1863
Burzyński      
Burzyński     23.06.1863
Burzyński Kazimierz   05.1864
Burzyński      
Buski Felix   19.02.1863
Buszczyński Stefan    
Busze Mieczysław    
Butkiewicz Józef   21.05.1863
Byczkowski Paweł    
Bykowski     18.10.1863
Bylicki Wiktor   15.08.1893
Bylowski Bolesław   1866
Byszewski Antoni   12.10.1863
Caliński Zdzisław   1933
Callier Edmund   1893
Callier Edmund   1894
Caplazzi Piotr   1864
Cejzyngier Maurycy   05.1863
Celermant Kajetan 1831  
Celiński     02.1863
Celiński Narcyz   27.11.1865
Cempel Franciszek (Karol)   07.03.1863
Cen(u)ff ks. Wawrzyniec 05.08.1823  
Cent ks. Wawrzyniec 05.08.1823 08.08.1905
Centkowski     22.08.1865
Chabriolles Jozef    
Chadzyński Jan 11.07.1824  
Chądzyński Zbigniew   1888
Chalecki Leopold    
Chałkomir (Chałkomicz)      
Chałubiński Tytus 1820  
Chamiea(?) Witalis 28.04.1845  
Chamski – Dzikowski Mieczysław   15.05.1900
Charewicz Edward   30.05.1864
Charkowski      1863
Charkowski (Charchowski)     22.04/10?.1863
Charzewski August    
Chełchowski Jan   05.051863
Chełmoński Maxymilian   12.03.1905
Chełnicki Kazimierz    
Chełniński Włodzimierz   02.05.1863
Chevalier Mikołaj   15.02.1864
Chłapowski Stanisław    
Chlibiński Józef 03.1837  
Chłopicki     1863
Chłopicki      
Chmiela Grzegorz   19.05.1864
Chmielewicz Teofil   22.06.1863
Chmielewski     05.02.1863
Chmielewski Maksymilian   05.1869
Chmielewski     1863
Chmieliński Ignacy    
Chmielniski Zygmunt    
Chmielowski      
Chmurowicz Jan   1863
Chmurowicz Józef   1863
Chmurzyńska z Nurzyńskich Józefa   21.04.1864
Chmurzyński Leon    
Chobrzyński Michał   17.03.1866
Chodanowski Emilian   11.12.1863
Chodecki Alexander   04.04.1863
Chodkiewicz Jan   21.04.1864
Chodyl     24.04.1863
Chodyński     06.1863
Choiński     1863
Choiński      
Chojnacki     1863
Chojnacki Julian   29.10.1863
Chojnowski Piotr    
Chojnowski(?)      
Cholak     03.06.1863
Cholewa Telespov   24.03.1865
Cholewkiewicz Paweł   13.04.1888
Chołodecki Tomasz 1813 16.07.1880
Chołodecki Białynia Celestyn 1816 1864
Chołoniewski Władysław 1825 26.01.1867
Chonesti Józef   04.12.1863
Chorwata Zegga   05.12.1863
Chościakiewicz     20.06.1863
Chranicki      
Chranicki Jan Augustyn 1831 20.06.1902
Chranowski Ludomir   1864
Chrobnowski Kazimierz   22.05.1863
Chromak     03.06.1863
Chromecki ks. Tadeusz 08.04.1836 15.06.1901
Chromiński     03.06.1863
Chronowski Alojzy 1817 30.05.1893
Chrościelski     24.06.1863
Chrószielewski     12.12.1883
Chruściński     02.1864
Chruściński Marcin    
Chryński      
Chrystofski Adolfd    
Chrzanowski     1864
Chrzanowski Leon 1823 14.04.1899
Chrzanowski      
Chrzanowski     10.06.1863
Chrzanowski      
Chrząszczewski Stanisław   04.06.1903
Chumowiecki Karol   1933
Chwetko (Jasiński) Antoni    
Chyliński Antoni   1883
Chyliński     25.02.1863
Chyryński     30.05.1863
Ciągliński ks.     02.1864
Cichocki Alexander   11.07.1863
Cichocki Stanisław 1842 14.09.1893
Cichorski (Zameczek) Wlad. Roman   1900
Cichowicz Alexander    
Cichowicz Stanisław    
Cichowicz (Czychowicz)      
Ciechomski Józef   08.08.1863
Ciechomski Ksawery    
Ciechoński Władysław   21.05.1863
Cięglewicz Józef   ??.10.1886
Ciekanowski Józef    
Cielecki     09.07.1863
Cielecki Edmund   14.11.1863
Cielecki     20.06.1863
Cielecki     05.1864
Cielecki (Zaręba) Edmund   20.06.1863
Cielecki     14.11.1863
Cielniaszek Józef   11.08.1863
Cielski Kazimierz   08.05.1864
Cieńciewicz Władysław    
Ciepiszewski Julian   01.1863
Ciepły     1863
Cierpiński     22.06.1863
Cieselski Władysław   01.03.1863
Ciesielska (z Niewiarouzkich) Jadwiga   11.03.1899
Ciesielski     21.11.1863
Ciesielski Władysław   02.06.1863
Cieślak Stefan   1863
Cieślowski Franciszek   30.07.1903
Cieszeusz Franciszek    
Cieszkiewiczówna      
Cieszkowski Teodor   10.04.1863
Cieszkowski Władysław (Józef)   03.09.1863
Cieszkowski August 1814 12.04.1894
Cieszkowski Władysław (Józef)   03.09.1863
Cieszkowski      
Cieszkowski Kajetan    
Cilski Kazimierz   1863
Ciszewski Stanisław   16.12.1865
Ciuchna Mateusz Michał   30.06.1863
Ciułowski Felix    
de la Croix  Juliusz    
Cruzel (Czuzel)      
Cuess(?) Władysław    
Cundziewrecki Michał   04.06.1863
Cuymbaliński Karol   21.08.1864
Ćwiek Cieszkowski      
Cwierczakiewicz      
Ćwirko      
Cybulski Leon   19.03.1906
Cygankiewicz Władysław    
Cygański Stanisław   21.02.1863
Cylski Kazimierz   1864
Cymerman Kazimierz 06.02.1842 23.03.1863
Cymmerman Franciszek    
Cymmernann Ignacy 03.12.1836 06.05.1863
Cynger     14.07.1863
Cypryański Aleksander   05.1863
Cytowicz Zygmunt   08.05.1863
Cywiński Tomasz   25.03.1863
Czachowski Dyonizy 1831  
Czadkowski Franciszek   03.1863
Czajkouz Maryan Antoni   10.02.1863
Czajkowski Leon 1836 25.09.1887
Czajkowski Ksawery    
Czajkowski Franciszek   08.08.1863
Czajkowski      
Czajkowski Michał   02.1863
Czamański Michał   29.04.1863
Czanocki     15.06.1863
Czaparowski     22.10.1863
Czapcynak(?) Piotr 23.11.1839  
Czapiński     24.02.1863
Czaplicki Władysław 1837  
Czaplik     06.1864
Czapliński Edward    
Czapliński     10.05.1863
Czapliński     10.05.1863
Czaporowski     22.10.1863
Czapska     1864
Czapski Edward   28.01.1888
Czapski Kazimierz Antoni 18.01.1842 14.11.1866
Czapski Maryan 1826 10.06.1875
Czapski Napoleon    
Czapski Stanisław   03.1863
Czapski Józef   1890
Czapski (von Hutten) Józef 1806 12.05.1900
Czapski Józef   18.12.1863
Czarkowski (Czajka) Władysław   29.07.
Czarloryski Karol Sylwester   04.05.1902
Czarnecki     08.1863
Czarnecki     1865
Czarnecki Władysław   03.1863
Czarnecki Michał   05.02.1863
Czarnecki Julian 16.02.1833  
Czarnecki Alexander   15.06.1865
Czarniecki Julian    
Czarniecki      
Czarnocki Jan   20.03.1863
Czartoryski Władysław    
Czartoryski Czesław   05.02.1863
Czechanowicz Jakób   25.01.1864
Czechowicz Ludwik   06.01.1889
Czechowicz      
Czechowski Leon 1797  
Czeczel Jakób   20.05.1863
Czeczel      
Czekan Jakób   25.01.1864
Czekański (Czekalski) Ignacy   16.01.1864
Czekoński Leon    
Czempiński     01.07.1869
Czempiński Adolf   01.1863
Czerkas     11.1863
Czerkaski     1863
Czerniak Maxym   11.10.1863
Czerniakowski     20.03.1863
Czerniawski      
Czerniewicz      
Czerniewski ks. (Czerniawski ks.)     12.12.1864
Czerniński     20.04.1863
Czerniński      
Czerski Romuald   21.03.1863
Czerwiecki Ignacy   1863
Czerwiński Paweł   19.05.1863
Czerwiński Jan    
Czetwertyński      
Czetwertyński Włodzimierz    
Czeżelski (Ciesielski)     09.12.1863
Czibulka     09.11.1900
Czodowski      
Czop     22.04.1863
Czortkowski      
Czubała Stanisław   02.11.1863
Czudowski Mieczysław   ??.03.1864
Czuhała Stanisław   05.05.1863
Czupiał Jan   29.03.1863
Czuzel (Cruzel) Jakób   22.05.1863
Czyborowski Franciszek   14.03.1865
Czyński Józef   1886
Czyżewicz     12.01.1864
Czyżewski Antoni   11.11.1863
D’Artuzi   01.1864
D’Eramer Edward (Zdzisław)   27.05.1863
Dąbczański Józef   21.03.1863
Dąbek     1863
Dabiński (Daliński)     1863
Dąbkowski Polikarp   10.11.1863
Dąbrowa (Budryński) Józef 1847  
Dąbrowicz Jan   09.05.1863
Dąbrowska (z Toplickich) Zofia Roża 1799 1864
Dąbrowska (z Zgliszczynskich?) Pelagia   10.02.1909
Dąbrowski Jarosław 1837 1871
Dąbrowski Józef   12.11.1863
Dąbrowski Tadeusz   25.08.1863
Dąbrowski Leopold (Leonard)   16.05.1864
Dąbrowski Józef   12.1863
Dąbrowski Józef   12.11.1863
Dąbrowski Julian   29.04.1863
Dąbrowski     12.1866
Dąbrowski Wincenty   20.06.1863
Dąbrowski     23.06.1863
Dąbrowski     1863
Dąbrowski Franciszek   09.03.1863
Dąbrowski Karol    
Dąbrowski Lucyan 1822 1881
Dąbrowski Antoni Józef 13.06.1827 10.12.1899
Dąbski Zygmunt   24.06.1864
Dąbski Bruno    
Dąbski Polikarp   10.08.1863
Dahlen Kazimierz    
Dahlen Kazimierz 1802 14.03.1872
Dajlid ks.     15.04.1864
D’Albin Ganier    
Dalecki     1863
Dalewski Franciszek    
Dalewski Tytus   12.01.1864
Dałinowska (z Podoskich) Henryka    1933
Dąmbski Zygmunt 1844 08.02.1864
Damilewicz     06.1863
Damski      
Dangel Jan    
Daniczewski      
Danielecki Jan   01.1864
Danielewicz     1864
Danielewicz Józef   24.02.1863
Daniłłowicz      
Daniłowska       
Daniłowski Władysław    
Daniłowski Władysław   1863
Daremara     16.06.1863
Darmanowski Mieczysław   02.01.1864
Darmieński     19.05.1863
Darowski Szymon 20.05.1824 30.08.1899
Daszewski Teodor   10.03.1863
Dauksza     28.05.1863
Daukszo Stanisław 15.01.1832  
Dawidowicz Aleksander 27.02.1844  
Dębicki Antoni (Ignacy)   18.01.1864
Dębicki Stefan   18.03.1863
Dębiecy     1863
Dębiński Kazimierz    
Dębiński Władysław    
Dębski ks.      
Dębski Stanisław   11.07.1865
Debski (Dąbski) Jan   21.12.1863
Degórski Michał   1863
Dehnel Bołesław   09.04.1863
Dekanowski Antoni   1863
Dekert      
Delavaux     1863
Dembicki ks. (Morawski?)      
Dembicki (Dębicki) Ignacy   23.05.1864
Dembiński (Kaczkowski) Eugeniusz    
Dembiński Franciszek   03.1863
Dembiński Franciszek   08.05.1863
Dembiński ks. Stefan    
Dembowski Robert   28.08.1864
Dembowski Michał   1863
Dembowski Leon   11.01.1878
Demontowicz      
Denisiewicz Jędrzej   05.1864
Deotyma (Luszczewska) Jadwiga 1836 25.09.1908
Derramer Edward (Zdzisław)   24.05.1863
Deskur Andrzej   20.08.1903
Deyma Alfred 1841  
Dibiński Stanisław 1844 1902
Dick August   1864
Didier Alfous    
Diekwis      
Djary      
Dłucki (Jabłonowski) Bolesław   1905
Długosz     01.11.1863
Dłuziewski Jan   22.09.1863
Dmochowski Stanisław   08.04.1865
Dmochowski Zdzisław   11.08.1863
Dmochowski Stanisław    
Dmosiński (Domosinski)     04.11.1863
Dmuchowski Henryk    
Dobkiewicz Jan   02.02.1863
Dobranowski Józef    
Dobrański      
Dobraw Karol   10.05.1863
Dobrogowski (Grzmot) Andrzej Stanisław   22.05.1863
Dobrońska Zofia   24.02.1863
Dobrowolski     1863
Dobrowolski Eugeniusz   17.11.1863/1864
Dobrowolski Bruno   1883
Dobrowski Franciszek 20.07.1830 1896
Dobrski Ignacy   24.10.1865
Dobrycz Stefan   11.02.1863
Dobrzański     17.06.1863
Dobrzański Roman    
Dobrzański Michał 1831 17.02.1863
Dobrzański Felix   20.08.1899
Dobrzęcki     27.05.1863
Dobrzycki     15.05.1863
Dolanowski (Dola) Wincenty   18.03.1863
Dołęga (Sierakowski)      
Dołęgowski     1864
Doliński      
Doliński Alexander   05.1863
Dolnicki      
Domagalski     13.07.1863
Domagalski     06/07.1863
Domagalski   1831?  
Domagalski Michał   01.07.1863
Domanowski     24.05.1863
Domanowski      
Domański Bronisław   05.03.1864
Domański Nikodem   31.07.1863
Domański     10.06.1863
Domański Jan   04.1866
Domański Edward    
Domański Józef    
Domański      
Domaradzki(?) Roman   30.07.1863
Domaradzki     05.05.1863
Domaradzki Kazimierz(?) 1841 29.07.1901
Domaszewski Teodor   18.03.1863
Domażycki (Domażyński) Julian   28.12.1863
Dombkowski      
Dombrowski  Bronisław    
Dombrowski (Dąbrowski) Jan   16.03.1864
Domer      
Dominik     07.11.1863
Domiński Józef   02.03.1863
Domosiński (Dmosiński)      
Dongel     1863
Dorant Adam    
Dormanowski Mieczysław   02.01.1864
Doroba Jan   04.09.1863
Doroński Józef    
Dorożyński     1863
Dorożyński Józef   10.05.1863
Dostkowski Polikarp    
Dowgiełło     21.10.1863
Downavowicz(?)     24.01.1864
Drążkiewicz Antoni(?)    
Drewnowski     10.05.1863
Drewnowski Lucyan   10.009.1863
Drewnowski     03.1863
Drewskowski     18.05.1863
Drobner Jakób   08.10.1896
Drobnicki Jan   19.09.1865
Drogowski Jan   08.06.1863
Drogowski     08.06.1863
Drogowski      
Drohojawski ks. Julian    
Drohomirecki Makary   13.02.1863
Drojecki Jan    
Drosewski Hipolit   29.04.1863
Drownowski (Drewnowski)     23.01.1863
Drozbacki Maurycy   23.12.1863
Drozdowski Hilary   06.07.1863
Drozdowski Adam    
Drożycki Antoni   03.1863
Drużbacki Maurycy   23.12.1863
Drużbiński      
Dubiecki Maryan    
Dubiecki Alexander    
Dublowski Adolf 19.04.1843  
Duchnowski Alexander   26.02.1863
Duchyński Onufry    
Dudkiewicz Julian    
Dudrewiczowa     1863/1864
Dudziak     07.05.1863
Dudziński     31.12.1863
Dulaurent      
Dulęba Walery Dominik   03.09.1863
Dumin Stanisław    
Dumin Władysław   11.1887
Dumin Eugeniusz    
Dumin Walenty   10.1863
Dunajewski ks. Albin 01.03.1844 18.06.1894
Dunajewski Edward   20.06.1863
Durszyński Edmund   14.04.1863
Dvelatkiewicz(?) Antoni   16.03.1864
Dwernicka Tekla   18.04.1901
Dworzaczek      
Dworzak Wacław    
Dworzak Franciszek 1845  
Dybowski Benedykt    
Dybowski Napoleon    
Dyczyński Jan 1842  
Dykert Marcelli    
Dymnicki Floryan   1863
Dymowski     11.1863
Dythard Władysław 1850  
Dythard Władysław   09.05.1863
Dzbański     22.10.1863
Działynski Jan    
Działyński Jan 1829 30.03.1880
Dziba(?)     18.11.1863
Dzieduszycki Wojciech 1845 24.03.1909
Dziedzicki Ludwik     
Dzięgelowski Edward   30.07.1863
Dziengielowski Ludwik Wiktor   14.10.1865
Dzierzanowski     08.05.1863
Dzierżanowski     08.05.1863
Dzierzbicki Heronim(?)    
Dziewanowski Dominik    
Dzimiński Antoni   25.04.1863
Dziubiński      
Ebżanowski Seweryn    
Echt Schmul(?)   29.10.1864
Edelstejn Alexander   11.1863
Egor Iwan   16.05.1864
Ehret     05.02.1864
Eisfeld Fryderyk   05.06.1885
Ejdziatowicz Tadeusz    
Ejsmondt      
Ejtminowicz Julian   13.03.1873
Elgot ks. Wojciech   20.10.1863
Elżański (Elmański)     03.1863
Eminowicz Władysław    
Engel (Sancewicz) August     
Engel (Anioł)      
Englert Władysław   20.06.1863
Enoch (Sztolman)      
Epeldin (Kupiński)      
Epstejn Mikołaj    
Erech Tomasz   29.04.1863
Erenberg Gustaw 1818 28.09.1895
Erenbrandt Emil    
Erlicki     02.1863
Esiński Antoni 1837  
Esterhazy(?) (Otto)     30.09.1863
Estkowski Filip Jakób    
Etgens Józef Kajetan 02.08.1839 15.08.1863
Etner Józef    
Eustachewicz      
Eustachowicz (Kalita) Alexander   20.01.1864
Ewald     04.1864
Ewelin Maxymilian   07.1863
Eytminowicze(?) Julian Bogusław    
Eżecki     24.11.1863
Fabijański Erazm 1826 1892
Falencki      
Falencki     03.1863
Faliński     02.02.1863
Faliński     03.1863
Falkowski ks. Adam   22.06.1863
Fallexandra     07.09.1895
Fassowicz Edward    
Faucheux      
Federans Ksawery   10.1863
Fedorowicz Kazimierz    
Feduszyński Alexander   12.1860
Feigel Longin  
Felczyński (Falczyński)     08.05.
Feliński ks. Zygmunt 13.11.1822  
Fibich     06.05.1863
Fibler Wincenty    
Ficher Władysław 1848  
Fihauser      
Fijałek Mikołaj   08.03.1903
Fijałkowski Jakób   03.03.1865
Fijałkowski Stanisław   19.05.1864
Fijałkowski Władysław   1866
Fijałkowski X.    
Filipowicz Ignacy    
Filipowicz     10.09.1863
Filipowski     10.09.1863
Filipowski Józef    
Filkiewicz Stanisław   29.10.1863
Fingerski Ignacy   19.02.1863
Finke Seweryn   04.11.1863
Finkenstein     16.03.1863
Fisz Jan   1863
Fiszer Alexander   10.05.1863
Fiszer Leon (Leopold)   19.06.1903
Fiszer Gustaw 1847  
Fligarski      
Flis Jan   11.06.1863
Florkowski     18.11.1863
Florkowski (Fraukowski)      
Florkowski(?) Ludwik     
Fomti(?) Stanisław 21.08.1841  
Frączkiewicz     1864
Frajdowski      
Francewicz     11.02.1863
Frankiewicz (Frąckiewicz)      
Frankowcy Stanisław Leon   04.01.1864
Frankowicz     05.02.1863
Frankowski Leon   16.04.1863
Frankowski Jan    
Frejtag Rudolf   05.01.1864
Frize      
Frost Fryderyk   16.12.1864
Fryc August   25.01.1863
Frycze (Rzempołowski) Karol   22.05.1863
Frycze Ludwik    07.09.1863
Frydrych Alfons   13.10.1863
Fudala Jan    
Fuksztein     08.05.1863
Fulak     1863
Fulmiński (Kaczor)     08.05.1863
Furiatt     1864
Furmankiewicz Alexander   13.04.1907
Gąsiorowski Antoni  
Gabriel ks.     1864
Gabryańczyk Michał   1863
Gadamowicz     22.01.1863
Gadomski Kazimierz Wojciech   17.10.1863
Gadomski     24.02.1863
Gaj      
Gajewski Ludwik    
Gajzdzic Teodor   18.03.1897
Gałczyński Michał   1863
Galenaitys Józef   27.04.1864
Gałęzowski Seweryn    
Gałęzowski Józef    
Galiński      
Gałkowski Tomasz   24.04.1863
Ganczewski     08.09.1863
Garasimow     14.11.1863
Garbowski Józef   15.05.1863
Gardocki (Gardecki) Edward   27.04.1864
Gasztofl Bronisław   13.10.1863
Gaszyńska      
Gaszyński Józef   1863
Gaube     23.04.1863
Gawlikowski Paweł    
Gazyc Witold    
Gazyc Witold   05.1864
Gębarzewski Emil   19.02.1863
Gębka Józef   05.1866
Gebułtowski Stefan   11.02.1863
Gecak     1865
Gecal Wincenty   23.12.1865
Gedke Seweryn   02.05.1864
Gedroic Władysław    
Gejzler(?) Stanisław 1837 12.02.1863
Geniusz Bolesław   1864
George      
Gerasimów     23.11.1863
Gerlitz Julian    
Gerom Franciszek   1866
Gieczewski Jan   11.1863
Giegsztor(?) Jakób    
Giejsztor (Gerszof) Józef (Władysław)   08.05.1863
Gilatowski Jan   20.02.1863
Gilewski Antoni    
Giller Agaton 10.01.1831 18.07.1887
Gintown     05.1864
Gintowt      
Girk Aleksy   13.08.1864
Giżycki Szydor(?)    
Glaeser Abraham   30.02.1863
Glaser Władysław   1864
Glaser     20.06.1863
Głębicki Jan   03.09.1863
Glej Bartłomiej   29.10.1865
Glewiński     1866
Glindisz Antoni   1863
Gliński Juliusz    
Gliński     09.06.1863
Gliszczyński Stanisław   11.07.1863
Glixelli      
Głocewicz     1863
Gloger Jan   1863
Głogowski Edward    
Głowacki     02.04.1863
Głowacki      
Głowacki Ignacy 24.07.1823  
Głuchowski Julian   1863
Gluziński Piotr    
Gniawosz Władysław 1846  
Goczkowski Józef   25.02.1863
Godlewski Franciszek    
Godlewski Jan   04.04.1863
Godlewski Franciszek    
Godlewski     23.05.1863
Godlewski      
Gohola (Gondlewski) Marcin    
Gole Adam    
Golębiowski Jan   04.09.1863
Golębiowski Michał   02.1864
Gołębiowski Władysław   16.03.1864/ 16.06.1863
Gołemberski Władysław    
Gołuchowski Artur 1808  
Gondlewski (Gohdla) Marcin   1864
Gongla (Gągla) Marcin   10.08.1863
Góra Tadeusz (Władysław)   27.09.1863
Gorączkiewicz Władysław   14.04.1863
Gorewicz Jerzy   01.1864
Górny     06.1863
Gorzkowski     05.02.1863
Górzyński Jan 15.02.1836  
Gościewicz      
Grabowski Józef    
Grabowski Jan   30.07.1863
Grabowski vel Garbowski Felix   11.05.1863
Grala Konstanty   14.06.1864
Gramowski Henryk   04.02.1863
Granczewski     08.09.1863
Grażukiewicz  Mikołaj   29.03.1864
Grażukiewicz (Grazulewicz)      
Grazulewicz (Grażukiewicz) Mateusz (Mikołaj)   05.04.1864
Gregoriew Szymon    
Gregowicz     22/23.05.1863
Grekowicz Józef   1863
Grekowicz Józef Adam 13.07.1834  
Grekowski     05.02.1863
Grigoraszczeńko Zacharyasz   15.04.1864
Grodzicki     1863
Groiński Maryan Karol   1864
Groiński Roman   29.05.1865
Grosms(?) Ferdynand 1842  
Grothus     05.05.1863
Growski Gerwazy    
Grudziński      
Gruszkiewicz      
Grzegorzewski     05.1864
Grzegorzewski Stanisław 07.03.1842  
Grzmot Władysław    
Grzybowski Kazimierz   04.1864
Grzybowski Wincenty   1864
Grzybowski Józef   08.08.1863
Grzymalski Józef Włodzimierz 04.07.1844  
Gudowski     1863
Gumiński Alexander    
Gumowski     1864
Guzowski Józef   08.07.1863
Gwiazdowski Szczęsny    
Gytry Alexander    
Hein Hermann 16.07.1827  
Hołynśki Kazimierz 22.01.1841  
Irzykowski Marceli 13.01.1839  
Jagielski  Anastazy 26.02.1834  
Jaskold (Niedzwiecki) Eugieniusz Sylwestr 31.12.1845  
Kahane Mourycy 28.11.1836  
Kalita Karol 04.11.1830  
Kamalski(?) Andrzej 30.11.1837  
Kamiński Stanisław 01.05.1838  
Kassube Cyzyl 1837  
Katyll Szymon 18.10.1835  
Kępiński Zygmunt 06.01.1843  
Klosowski Jan Antoni  10.06.1841  
Kopystyński (Leliwa) Władysław  29.01.1846  
Kossowski Franciszek 1840  
Kotkowski Celestyn  
Kowalewski Czesław 20.07.1838  
Kowalski Henryk 11.04.1841  
Kowalski Ignacy 1842  
Królikowski Leon 06.12.1836  
Kulczycki Władysław 02.12.1834  
Lączka Piotr 14.03.1847  
Lączkowski Jacenty Wojciech 1828  
Laskowski Hieronim 25.10.1843  
Lewandowski Feliks 1844  
Liberacki Ludwik 01.10.1844  
Liesiewicz Julian 1835  
Lisowiecki Antoni 25.04.1836  
Listipad(?) Władysław 02.08.1838  
Luigi Caroli   07.06.1865
Makowski Jan 1839  
Medycki Antoni 13.02.1838  
Michciński Roch    
Milerowicz Felicyan 20.10.1837  
Muller (Mazurkiewicz) Jan (Marcin) 1837  
Naglicki Antoni 14.08.1844  
Ostrowski Michał 08.09.1840  
Pawlikowski Mieczysław 1834  
Paszkowski Fidelis(?)    
Petrow Michał 09.1844  
Pioro  Konstanty 12.04.1829  
Pluciński dr Michał 03.03.1841  
Podolski Jan 1845  
Porębski (Porembski) Teofil 1839  
Potocki Jan Artur 28.12.1823  
Prendowski Jan 29.06.1839  
Przepolski Walenty 05.02.1836  
Przybyłowski Anastazy 27.04.1841  
Przyński(?) Bronisław 04.05.1844  
Rajewski Hieromin 16.09.1842  
Robacki Aleksander 1842  
Rożanski Walenty 13.02.1843  
Ruczka dr Julian 06.01.1840  
Ruszczyc(?) Stanisław 29.12.1842  
Rutkowski Jakób 06.07.1834  
Sępień Józef 08.02.1845  
Słomnicki Adam 24.12.1834  
Sowiński Józef  14(26).01.1833  
Starozakonny(?) Bernat    12.02.1864
Stoerr Karol 1839  
Stolmiński(?) Michał 29.09.1843  
Stroynowski Władysław 29.04.1831  
Szafrański Walerjan Józef 1834  
Tarnawski dr Leonard 21.12.1845  
Uziemło(?) Jan 1844  
Walanowski Stefan 29.06.1844  
Walter Henryk    
Wanert Maksymilian Telesfor 04.01.1822  
Wicherek Franciszek 01.10.1834  
Wiewiorowski(?) Josef(?) Antoni 1836  
Wiśniewski Wiktor 22.03.1822  
Wojciechowski Antoni 09.06.1839  
Wojciechowski Józef Kalasanty 04.07.1837  
Wójcik Ludwik 12.04.1841  
Wolański Stefan    
Wysocki  Jan 1834  
Wysocki  Karol 29.08.1832  
Wyszyński Wiktor 17.10.1842  
X. (Jaroszyński dr) Y.    
Zerebecki Michał 10.1840  
Zagórski Mikołaj    
Zakrzewski(?) Gustaw    
Zelechowski Marian 25.03.1842

Przesyłając pytanie o bezpłatne wykonanie fotokopii z ww. dokumentów prosimy zaznaczyć nazwę danej strony, nazwisko, imię oraz jeżeli zaznaczono, to datę urodzenia i zgonu powstańca styczniowego.


Zobacz również: