Częściowy wykaz osób pochowanych na Cmentarzu Łyczakowskim we Lwowie - nazwiska łacińskie

(na życzenie bezpłatnie przesyłamy zdjęcia i lokalizację grobu)

Zobacz również cz. 2 nazwiska na litery J, K, L, Ł, M, N, O »

Zobacz również cz. 3 nazwiska na litery P, R, S, T, V, W, Y, Z »

Poniżej sukcesywnie będziemy publikować wykaz zachowanych grobów na Cmentarzu Łyczakowskim.

Ostatnia aktualizacja: 2017-10-28

 

Nazwiska na litery A, B, C, D, E, F, G, H, I

 

Nazwisko, Imię Rok urodzenia Rok zgonu
Abdank Wanda   1888
Abgard Grobowiec    
Abgarowicz Józef 1852 1919
Abgarowicz Karolina   1895
Abgarowicz Marja   1906
Achilles Marie 1815 1881
Adam Emilia   1901
Adam Ernest 1868 1926
Adam Romana 1874 1936
Adam Zygmuś 1900 1910
Adamczyk Maria    
Adamiak Lubina 1830 1919
Adamiak Tomasz 1821 1893
Adamiaków Grobowiec    
Adamów Rodziny Grobowiec    
Adamowska (Sobotnicka) Józefa 1863 1919
Adamowska Zofia (z Kierwińskich) 1885 1906
Adamowski Ryszad 1873 1906
Adamowskich Grobowiec    
Adamska Emilia 1868 1938
Adamski Jan Kanty 1877 1944
Adamski Robert 1851 1920
Adelheit von Alberticz    
Adlof Karina 1889 1933
Adlof Władysław   1881
Adlokant Józefa 1910 1919
Adlokant Michał 1912 1939
Adlokant Tomasz 1883 1945
Adłokant Tomasz 1878 1945
Agopsowicz Antonina 1820 1918
Agopszowicz Antoni 1876 1908
Agopszowicz de Hasso Aleksandr 1839 1914
Agopszowicza Hasso Aleksandra Grobowiec  
Aksentowicz Ludwik 1841 1925
Aksentowicz Wacław 1889  
Aksentowiczowa Marya   1913
Alexander 1855 1882
Alexandrowicz (Wenzlowa) Marja 1834 1886
Alexandrowicz (z Zaklików) Marya    
Alexandrowicz Adolf 1828 1838
Alexandrowicz Józefa    
Alexandrowicz Marya    
Alexandrowicz Michalina 1868 1935
Alexandrowicz Xawery 1840 1879
Alexandrowicz Zenon 1885 1946
Alexandrowicz Zofja 1910 1921
Alexandrowiczowa (z Pollów) Marja 1853 1888
Alscher Mariej 1814 1866
Alscherów Grobowiec    
Alsowa Wilhelmina   1935
Alt...n graf Paul   1841
Alzner Carl 1829 1904
Alzner Caroline   1874
Alzner Georg   1856
Ambros Rechtenberg (z Duschotów) Jozefa  
Ambrożewicz Katarzyna 1866 1950
Amon Jan 1856 1916
Amon Julia 1861 1933
Anc. Rodziny Grobowiec    
Ancowa Józefa 1864 1917
Ancuta Aniela   1904
Ańcuta Ludwika Zofia    
Ancuta Maksymilia   1903
Ant…icz (…)   1909
Antoniewicz (Jakubowiczona) Anna  1869 1920
Antoniewicz Izydora 1869 1909
Antoniewicz Katarzyna 1903 1947
Antoniewicz Teresa 1814 1862
Antoniów Grobowiec    
Antoniszyn Jan   1939
Antoniszyn Maria   1900
Antoniszyn Wiktoria   1943
Antonosiewicz Leon 1825 1887
Arciszewska Anna Albina 1831 1904
Arciszewski Adam 1856 1898
Argasińska Maria 1858 1920
Argasiński Karol 1881 1942
Argasiński Marian 1891 1923
Argasiński Tadeusz 1883 1914
Argasiński Wlodzimierz 1849 1914
Arnold Helena   1937
Arozanin    
Arsenschegg Caroline 1810 1870
Arsenschegg Heinrich   1840
Artois Johann Leo 1845 1900
Artuni Wincent  1837 1914
Asłan Marcela 1833 1915
Asopsowicz Kazimierza Rodziny Grobowiec 1949 1907
Assing Hermina   1930
Assing Marianna    
Aszpergerowa Aniela 1815 1902
Augustenowicz Felicya 1839 1900
Augustynowicz (Nikorowiczowa) Scholastyka   
Aurelego corka Milcia 1869 1877
Aurelego Lolo 1875 1877
Axentowicz Deodat 1826 1893
Axentowicz Helena Anna 1865 1884
Axentowiczowa (z Manugiewiczów) Anna 1879 1911
Axentowiczowa Agnieszka 1838 1900
Axler Zofia 1891 1961
Azbejowiczowa z Czaykowskich Rozalia 1813 1889


Zadaj pytanie lub zleć nam uporządkowanie grobu »

 

joomla 1.8 joomla 1.8